top of page
Adım Adım Kalıcı Makyaj Uygulaması !

Armin Pure Beauty’de kalıcı makyaj uygulaması sürecini müşterilerimiz için konforlu ve her açıdan kaliteli geçmesini istiyoruz.

Tedavi veya işlem süreci çok basittir, çünkü biz Son teknolojideki cihazlar ve metodları kullandığımız için süreç çok basit ve keyifli sürecektir.

benzersiz olduğunuzdan, işlemimiz sizin özel istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilecek.

6 Basit Adımda Kalıcı Makyaj İşlemimiz:

 

1. Adım: Ücretsiz Danışma

Sizi her zamanki makyajınızla davet ediyoruz. Kalıcı Makyaj sanatçımız ve Armin Pure Beauty’nin kurucusu Şebnem MÜŞTAK çeşitli uygulamaları sizinle detaylı bir şekilde değerlendirecek, böylece daha doğru kararı vereceksiniz. Her müşteri farklı olduğu için, uygulamalarımız sizin için özel ve en iyi şekilde düzenlenir, böylece istediğiniz sonuçları elde edersiniz.

 

Adım 2: Tasarım Onayı

Tasarım adımı sizin görüşleriniz de işin içine katılarak atılır. Mümkün olan en iyi görünüm için doğal yüz yapınızı ve güzelliğinizi en iyi neyin geliştirdiğini tasarlayacağız.

 

Adım 3: Renk Seçimi

Renk seçimi sürecinde yüzünüzü daha anlamlı ve güzel gösteren renkler ve gölgeye karar veririz. Cildinizin temel renk tonu ve etnik kökeninize uygun doğru renkleri seçmenize yardımcı oluruz. Bu doğrultuda beğendiğiniz tam renk ve mükemmel şekli elde etmek için çeşitli renk tonları denenecektir.

 

Adım 4: Kalıcı Makyaj Geometrisi !

Kalıcı makyaj uygulamasında haritalama aşaması çok önemlidir ve yüz yapısının ölçümlerini almak için kullanılır. Mikropigmentasyon sanatçımız tasarımı doğrudan cildinize çizip sizin onayınızı alır.İşeleme başlamadan önce herhangi bir son dakika ayarlaması veya değişiklik yapabiliriz.

 

Adım 5: Yapılacak bölgenin uyuşturulması

İşlem esnasında herhangi bir acı ve rahatsızlığı önlemek için yapılacak bölgeye dıştan sürülen çok güçlü anestezi kremi kullanıyoruz. Gerek duyulursa uzman hekim

 

Adım 6: Kalıcı Makyaj Uygulaması

Armin Pure Beauty’de amacımız işlemin çok yumuşak , keyifli ve kaliteli geçmesidir. Amiea gibi gelişmiş teknoloji kullanımı, tıbbi açıdan donanımlı merkezimiz ve tecrübeli uygulayıcı kalıcı makyaj prosesini mümkün olduğunca acısız ve konforlu hale getirecektir. Her kalıcı makyaj uygulaması 2-3 saatten uzun sürmez.

 

Adım 7: Kontrol ve Rötuş Seansı

Kalıcı Makyajda kontrol ve rötuş seansı, kalıcılık ve rengi güçlendirmek adına mümkün olan en iyi sonuçları sağlar! İşlemden birkaç hafta sonra, renkler tamamen yerleştiğinde, yapılan işlemin sonuçları mükemmel olmasını sağlamak için yapılır.

bottom of page